Aktuality

Jak to bude dál se sezónou MBS?

25. 03. 2020

Vážení a milí posluchači, 

pandemie, která se neúprosně dotkla nás všech, bude snad co nejdříve na ústupu. S ní přicházejí i otázky tykající se našeho hraní do konce sezóny. Tradiční májový koncert, který jsme chystali pro vás s filmovou dramaturgií, má dva otazníky. Jedním z nich je přesun koncertu sólistů na datum našeho květnového koncertu, tedy místo filmové produkce by zazněli nadějní sólisté z řad Základních uměleckých škol. Druhým a největším otazníkem tohoto koncertu je bezpochyby jeho reálné uskutečnění. Jelikož ministerstvo školství počítá s přibližným otevřením škol v polovině května, není tedy šance, abychom koncert vůbec stihli nacvičit.

Dalším plánovaným koncertem Mladých brněnských symfoniků je open air 12. června v Dolních Kounicích. Dominantní zříceninu kláštera Rosa coeli letos rozezní filmová hudba. Na programu jsou úryvky z filmu Titanic, Fantom opery, ale také Concerto grosso od Beatles a mnohé další. Pevně doufáme, že náš každoroční koncert na jihu Moravy nevynecháme a budete si moct udělat příjemný výlet za kulturou. 

Další koncert máme domluvený na 20. června v Sokolnici. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace